..........Про нас
Наша компанія була створена на початку 1998 року і є одним з найбільших системних інтеграторів міста Кременчука в області автоматизації бізнесу. Своїм клієнтам ми пропонуємо не тільки широкий спектр обладнання, але і повний спектр послуг зі створення комплексних інформаційних систем для всіх сфер діяльності. Наші фахівці допоможуть Вам вибрати обладнання та вирішити будь-яку проблему при його експлуатації.

Група підприємств "БАЛАНС +" є багаторічним партнером фірми "1С". Ми спеціалізуємося в області автоматизації управлінського, бухгалтерського, оперативного і податкового обліку на підприємствах різних галузей з використанням системи 1С: Підприємство. Ми готові здійснити повномасштабний проект по комплексній автоматизації всіх сторін діяльності вашого підприємства, з урахуванням його специфіки, а також надати традиційні послуги з постачання, встановлення, супроводу, оновленню програм фірми "1С" і навчання користувачів.

У нас представлений широкий асортимент продукції таких світових виробників комп'ютерів і оргтехніки, як Intel, AMD, Samsung, LG, Sony, Seagate, NEC, Philips, Acer, Toshiba, Canon, HP, Epson, Panasonic і багатьох інших.

Ми надамо Вам можливість придбати товари, які оптимально поєднують високу якість і низьку ціну.

Спектр послуг, що надаються Компанією сьогодні, включає в себе:

  • Аудиторська фірма "Баланс + Аудит";
  • Центр професійного розвитку персоналу;
  • Кадрове Агенство "Спеціаліст";
  • Сервісний центр;
  • Електронна звітність;
  • Автоматизацію управління підприємствами на базі програм 1С.

Ми пишаємося своїми досягненнями і радіємо успіхам наших клієнтів і партнерів. Ми завжди виходили і виходимо з того, що наполеглива праця, високий професіоналізм співробітників групи підприємств "Баланс +" і глибоке розуміння проблем наших клієнтів - це запорука нашої успішної співпраці з Вами і основа обопільного розвитку наших компаній.

«Баланс +» - це широкий асортимент якісних товарів за низькими цінами! «Баланс +» - це консультація кваліфікованих фахівців. «Баланс +» - це турбота та індивідуальний підхід до кожного клієнта!