Kaspersky Internet Security для всіх пристроїв - єдине комплексне рішення для захисту будь-яких пристроїв на платформах Windows®, Android ™ і Mac OS.

 

Нова версія продукту Kaspersky CRYSTAL створена для тих, кому потрібен повний контроль над безпекою свого комп'ютера і даних, що зберігаються в електронному вигляді. захисту будь-яких пристроїв на платформах Windows®, Android ™ і Mac OS.

 

Kaspersky Anti-Virus - це рішення для базового захисту комп'ютера від основних видів інтернет-загроз.  Windows®, Android ™ і Mac OS.

 

Будучи прекрасним доповненням до захисту, яку забезпечує Kaspersky Internet Security, Kaspersky Password Manager повністю автоматизує процес введення паролів і інших особистих даних на веб-сайтах і в додатках Windows. > �х Windows®, Android ™ і Mac OS.

З Kaspersky Small Office Security вам не доведеться витрачати багато часу і сил на вивчення і налаштування системи інформаційного захисту вашого підприємства. Проста установка, оптимальні настройки за замовчуванням і автоматичні оновлення дозволяють забезпечити безпеку вашої комп'ютерної мережі та надійний захист конфіденційної інформації. Тепер ви можете повністю зосередитися на діяльності вашого підприємства, не відволікаючись на вирішення питань комп'ютерної безпеки.

ESET NOD32 Antivirus - це антивірусна програма для людей, які віддають перевагу більш прості програми, навіть якщо при цьому пропонується тільки обмежений набір інструментів.

У випадку з ESET NOD32 Antivirus ви отримуєте антивірусний інструмент, який виглядає простіше, ніж аналогічні програми, проте така простота якраз і є ключем до успіху цієї програми. Недарма NOD32 став одним з найпопулярніших антивірусних програм серед комп'ютерних користувачів.

Офіційний сайт  www.eset.ua

ESET NOD32 Smart Security - Комплексний антивірус з хмарними технологіями і багаторівневим захистом. Включає в себе антивірус NOD32, HIPS, фаєрвол, захист від фішингу та вразливостей, антиспам і батьківський контроль.

Офіційний сайт  www.eset.ua


Dr.WEB - Стратегічним завданням компанії, на яку націлені зусилля всіх співробітників, є створення кращих засобів антивірусного захисту, що відповідають всім сучасним вимогам до цього класу програм, а також розробка нових технологічних рішень, що дозволяють користувачам зустрічати у всеозброєнні будь-які види комп'ютерних загроз. www.eset.ua mso-ascii-theme-font:minor-latin;mso-fareast-font-family:Calibri;mso-fareast-theme-font: minor-latin;mso-hansi-theme-font:minor-latin;mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;mso-ansi-language:UK;mso-fareast-language:EN-US; mso-bidi-language:AR-SA'>www.eset.ua