..........Сервісний центр______________________________________________________________________________________________________________________________Прайс-лист СЦ

Для забезпечення технічного обслуговування комп'ютерної та офісної техніки підприємств і організацій міста та регіону створено структурний підрозділ «СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР» На сьогоднішній день цей підрозділ є добре налагоджений механізм, який забезпечує цілий спектр послуг:

Обслуговування принтерів

Заправка картриджів на сьогоднішній день - це досить складний і відповідальний процес у повсякденному житті. Заправку картриджів найкраще робити в спеціальному приміщенні з необхідним підбором інструментів - у нашому сервісному центрі. Виробники друкарської техніки заявляють, що всі заправки картріджів негативно впливають на працездатність оргтехніки та можуть вивести її з робочого стану. Але всім нам відомо, що виробникам набагато вигідніше продавати нові оригінальні картриджі, так як основний прибуток надходить саме з продажу витратних матеріалів. Наша фірма пропонує заощадити Ваші кровні гроші і отримати якісні послуги в нашому сервісі.

Заправка та відновлення картриджів включає в себе наступні етапи:

  • діагностика працездатності картриджа
  • розбирання картриджа
  • усунення відпрацьованого тонера
  • очищення і зняття статичного заряду з вала первинного заряду
  • заправка картриджа якісним тонером
  • збірка картриджа

Наша компанія займається заправкою і відновленням монохромних і кольорових картриджів для принтерів з лазерною технологіями друку Canon, Hewlett-Packard (HP), Xerox, Samsung, Brother, Lexmark, OKI, Epson, Panasonic. Така процедура дозволяє повністю відновити якість друку, втрачене в результаті роботи обладнання.

Заправка лазерних картриджів від 85 грн.

Ремонт периферійних пристроїв, принтерів, МФУ, копіювальних апаратів, факсів

Якщо Ваш принтер відмовляється працювати або працює не стабільно- телефонуйте в наш сервісний центр. Ми здійснимо роботи по відновленню працездатності і якості друку принтера. Наші фахівці усунуть несправності і замінять зношені або пошкоджені частини (вузли, деталі) принтера.

Ремонт принтерів проводиться в нашому сервісному центрі кваліфікованими фахівцями і лише якісними запчастинами.

Комп’ютери марки Profis

PROFIS - зареєстрована торгова марка комп'ютерів, що випускаються нашою компанією.

З 2003 року ми почали виробництво модельного ряду персональних комп'ютерів PROFIS, сертифікованих Держстандартом України УкрСЕПРО UA 1.035.00117429-03 від 26 грудня 2003.

Всі електронні компоненти комп'ютерів PROFIS задовольняють найсуворішим світовим стандартам безпеки і відповідають ТУ У 30.0-24560488-001-2002.

Ми пропонуємо тільки найкращий офіційний і сертифікований товар, ліцензійне програмне забезпечення і разом з цим якість, надійність і сервісну підтримку оригінального виробника.

При виробництві системних блоків PROFIS виконується наступні умови:

1) використання новітніх комплектуючих тільки провідних фірм виробників, таких як: Intel, AMD, Samsung, LG, Hewlett Packard, Compaq, Asus, Toshiba, Gigabyte, Inwin, nVIDIA, Supermicro та інших;

2) збирання комп'ютерів проводиться компетентними фахівцями з урахуванням всіх стандартів;

3) проводиться індивідуальна апаратна настройка кожного комп'ютера PROFIS;

4) технологічний прогін, для виявлення не відповідають стандарту якості комплектуючих, становить не менше восьми годин;

5) на всіх системних блоках проводитися тестування на безвідмовність;

6) всі компоненти комп'ютерів тестуються на сумісність з популярними операційними системами - Windows 98/2000 / XP, UNIX, Nowell Netware;

7) здійснюватися жорсткий вихідний контроль готових виробів.

Всі перераховані вище умови дозволяють реалізувати максимальну продуктивність системного блоку PROFIS в своєму класі без шкоди надійності його роботи.

Завдяки цьому на всі компоненти комп'ютера PROFIS поширюється гарантія та безкоштовне сервісне обслуговування протягом 12 місяців з моменту покупки.

Наші фахівці допоможуть підібрати комплектацію персонального комп'ютера і пристроїв периферії, яка необхідна в залежності від Ваших потреб. Крім того, ми пропонуємо індивідуальну збірку комп'ютера, якщо клієнтові потрібна якась специфічна конфігурація. На кожен комп'ютер встановлюється стандартний мінімальний набір програмного забезпечення або ж за бажанням клієнта можлива установка різноманітного спектра ліцензійного програмного забезпечення: Windows, Microsoft Office, програми серії Adobe та інші.

Ми прагнемо забезпечити високий рівень технічної підтримки для своїх клієнтів. Тому Ви можете бути впевнені в якості та надійності наших робіт.

Прокладка та налаштування мереж

Мережа забезпечує обмін інформацією, а також дозволяє використовувати різні мережеві пристрої всіх комп'ютерів, що знаходяться в одній мережі. Хотілося б відзначити що, абсолютно не важливо де знаходяться принтери або комп'ютери, будь то сусідня кімната, або ж інша сторона земної кулі, головне щоб вони були підключені до однієї локальної мережі, а мережа має бути встановлена.

Наші фахівці мають багаторічний досвід по налаштуванню, а також пошуку та усунення несправностей в мережах. Наші фахівці займаються прокладкою мереж будь-якої складності, починаючи від мережі на 2 комп'ютери і закінчуючи мережею підприємства, заводу.

Ми організовуємо не лише провідні мережі, але і Wi-Fi, все залежить від ваших потреб і побажань. Якщо клієнт робить ставку на високу швидкість обміну інформацією то йому більше підійдуть провідні мережі, якщо ж клієнт прагнути до мобільності і зручності і швидкість обміну для нього не критична, то ідеальним вибором для нього стануть бездротові мережі.

Якщо ви вирішили об'єднати комп'ютери в мережу або ж у вас виникли будь-які проблеми при роботі з мережею, просто зателефонуйте нам, і наші сервісні інженери з радістю допоможуть вам: зроблять монтаж мережі і мережевого устаткування, налаштують мережу, а також встановлять необхідне програмне забезпечення для забезпечення правильної і надійної роботи мережі.

 

Відновлення даних

Будь-який з нас хоча б раз у своєму житті стикався з проблемою втрати даних, іноді це дуже неприємно і несе з собою великі проблеми. Наші фахівці здатні відновити 100% даних в простих випадках, і до 80% даних в складних. Якщо клієнт дотримується правил необхідні для відновлення даних то ми можемо відновити всю або майже всю інформацію. Потрібно всього лише не писати ніяких даних на носій на якому сталася втрата даних і в найкоротші терміни звернутися до наших фахівців, які допоможуть вирішити вашу проблему. Наша організація виробляє відновлення даних з будь-яких носіїв інформації FLASH, USB, HDD, USB HDD, SD, MMC.

Ціна договірна.

Ремонт комп’ютерів. Встановлення та налаштування ПЗ.

Кваліфікований і ретельно відібраний персонал Сервісного цента «Баланс +», проводить ремонт комп'ютерів будь-якої складності, також проводитися настройка комп'ютерів на дому в офісах і організаціях. Якщо проблему неможливо усунути на місці комп'ютер може бути діагностований в лабораторії нашого сервісного центру, з використанням спеціальної техніки та інструментів.

Якщо при роботі з комп'ютерною технікою ви зіткнулися, з будь-якої проблемою Вам всього лише потрібно зателефонувати в наш сервісний центр. Диспетчер постарається в найкоротші терміни діагностувати несправність і або з'єднає вас з нашим сервісним інженером для подальшої бесіди, або призначить час, коли вам потрібно буде привезти несправну техніку.

Цілком можливо, що проблема вирішиться ще при розмові, коли ви слухаючи поради нашого фахівця самі зможете усунути несправності в роботі свого комп'ютера. Їли ж питання залишається невирішеним ви можете викликати фахівця до себе, або ж привезти комп'ютер в наш сервісний центр.

Приїхавши за викликом, майстер проводить первинну діагностику комп'ютера, бажано щоб ви могли точно описати несправності, в кращому випадку показати їх, це прискорить процес їх усунення. Можливо, що поломка дає про себе знати не регулярно, і цілком можливо, що в присутності нашого сервісного інженера вона не буде виявлена, в такому випадку майстер, задаючи вам, навідні запитання і отримуючи на них відповіді, призведе систему до того стану в якому відбувається збій.

Після того як майстер визначив несправності, він повідомляє вам приблизну вартість послуг. Якщо у вас немає заперечень то наш майстер приступає до роботи. Якщо ж вас щось не влаштовує ви можете відмовитися від наших послуг, але в цьому випадку ви зобов'язані будете заплатити за виклик фахівця.

Фахівці нашої компанії налаштують ваш комп'ютер під ваші потреби. Ми перевіримо і налаштуємо працездатність ПО вашого комп'ютера, при необхідності встановимо відсутню програмне забезпечення, а також забезпечимо безпеку вашого ПК убезпечивши його від вірусів і шкідливих програм. Величезне значення в роботі комп'ютера означає його настройка, якщо ПК налаштований не коректно, то його робота буде не стабільна і повільна. А як відомо така робота нестерпна для користувача ПК. Саме тому наші фахівці налаштують комп'ютер відповідно до ваших побажань і вимог. Після коректного налаштування комп'ютера часто збільшується загальна продуктивність, це є показником якісної і правильної настройки.

Антивірусні програми

 


Kaspersky Internet Security для всіх пристроїв - єдине комплексне рішення для захисту будь-яких пристроїв на платформах Windows®, Android ™ і Mac OS.

 

Нова версія продукту Kaspersky CRYSTAL створена для тих, кому потрібен повний контроль над безпекою свого комп'ютера і даних, що зберігаються в електронному вигляді. захисту будь-яких пристроїв на платформах Windows®, Android ™ і Mac OS.

 

Kaspersky Anti-Virus - це рішення для базового захисту комп'ютера від основних видів інтернет-загроз.  Windows®, Android ™ і Mac OS.

 

Будучи прекрасним доповненням до захисту, яку забезпечує Kaspersky Internet Security, Kaspersky Password Manager повністю автоматизує процес введення паролів і інших особистих даних на веб-сайтах і в додатках Windows. > �х Windows®, Android ™ і Mac OS.

З Kaspersky Small Office Security вам не доведеться витрачати багато часу і сил на вивчення і налаштування системи інформаційного захисту вашого підприємства. Проста установка, оптимальні настройки за замовчуванням і автоматичні оновлення дозволяють забезпечити безпеку вашої комп'ютерної мережі та надійний захист конфіденційної інформації. Тепер ви можете повністю зосередитися на діяльності вашого підприємства, не відволікаючись на вирішення питань комп'ютерної безпеки.

ESET NOD32 Antivirus - це антивірусна програма для людей, які віддають перевагу більш прості програми, навіть якщо при цьому пропонується тільки обмежений набір інструментів.

У випадку з ESET NOD32 Antivirus ви отримуєте антивірусний інструмент, який виглядає простіше, ніж аналогічні програми, проте така простота якраз і є ключем до успіху цієї програми. Недарма NOD32 став одним з найпопулярніших антивірусних програм серед комп'ютерних користувачів.

Офіційний сайт  www.eset.ua

ESET NOD32 Smart Security - Комплексний антивірус з хмарними технологіями і багаторівневим захистом. Включає в себе антивірус NOD32, HIPS, фаєрвол, захист від фішингу та вразливостей, антиспам і батьківський контроль.

Офіційний сайт  www.eset.ua


Dr.WEB - Стратегічним завданням компанії, на яку націлені зусилля всіх співробітників, є створення кращих засобів антивірусного захисту, що відповідають всім сучасним вимогам до цього класу програм, а також розробка нових технологічних рішень, що дозволяють користувачам зустрічати у всеозброєнні будь-які види комп'ютерних загроз. www.eset.ua mso-ascii-theme-font:minor-latin;mso-fareast-font-family:Calibri;mso-fareast-theme-font: minor-latin;mso-hansi-theme-font:minor-latin;mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;mso-ansi-language:UK;mso-fareast-language:EN-US; mso-bidi-language:AR-SA'>www.eset.ua